LEXUS LC

ВІД КОНЦЕПТУ ДО КУПЕ

Приголомшливе спортивне купе Lexus LC знаменує початок нової епохи та встановлює нові стандарти в люксовому сегменті.

ЗУСТРІЧАЙТE КУПЕ LC

З випуском розкішного купе LC 500 для Lexus починається нова ера, в основі якої лежить революційний підхід до розробки автомобілів. Так, наприклад, підготовка моделі LC до виробництва була немислима без творчих рішень і кардинально нових концепцій. Попри те, що дизайнерам була надана повна свобода дій, їм довелося вирішувати серйозні завдання: як створити низьку лінію даху, характерну для купе, але при цьому забезпечити комфортну посадку 4 чоловік? Наші дизайнери та фахівці зі створення моделей з глини місяцями працювали над однією-єдиною характерною лінією, прагнучи до досконалості та відмовляючись йти на компроміси. Ніщо не пройшло повз увагу фахівців Lexus.

ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕОСЮЖЕТИ

СКОНСТРУЙОВАНО ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ

ОБИДВІ МОДЕЛІ LC 500 ТА LC 500h Є НАСЛІДКОМ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ МІЖ КОЛЕКТИВАМИ ДИЗАЙНЕРІВ ТА ІНЖЕНЕРІВ LEXUS, ЯКІ РАЗОМ СТВОРИЛИ ФЛАГМАНСЬКЕ КУПЕ ПРЕМІУМ-КЛАСУ, ЩО СПРОМОЖНЕ ЗАЯВИТИ ПРО ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ В ІСТОРІЇ БРЕНДУ.

ДИНАМІЧНА ЇЗДА

ДО КЛЮЧОВИХ ВІДМІННОСТЕЙ МОДЕЛІ LC НАЛЕЖАТЬ ЦІЛКОВИТО НОВА ЗАДНЬОПРИВОДНА КОМПОНОВКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ТОЧНІСТЬ ПРОЕКТУВАННЯ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЧУДОВУ КЕРОВАНІСТЬ — ЗА КЕРМОМ ЦИХ АВТОМОБІЛІВ ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ УНІКАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

ПРОМОВИСТИЙ ДИЗАЙН

МОДЕЛЬ LC СТАЛА БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИМ ДОСЯГНЕННЯМ — ДЖЕРЕЛОМ НАТХНЕННЯ ПІД ЧАС ЇЇ СТВОРЕННЯ СЛУГУВАВ ВІДЗНАЧЕНИЙ НАГОРОДАМИ КОНЦЕПТ-КАР LF-LC, ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТОВАНИЙ У 2012 РОЦІ. ІНЖЕНЕРИ І ДИЗАЙНЕРИ LEXUS НЕВТОМНО ПРАЦЮВАЛИ НАД ПОДОЛАННЯМ ТРАДИЦІЙНИХ ДЛЯ ГАЛУЗІ УМОВНОСТЕЙ ТА ОБМЕЖЕНЬ, ЩОБ ПЕРЕТВОРИТИ LC ІЗ НЕЙМОВІРНОГО КОНЦЕПТА НА ЗАХОПЛЮЮЧУ РЕАЛЬНІСТЬ.

МИСТЕЦТВО ТАКУМІ

МОДЕЛЬ LC, ЯК РАНІШЕ І НАШ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИЙ СУПЕРКАР LFA, СТВОРЮЮТЬ МАЙСТРИ-ТАКУМІ. ЇХ ДОСВІД РОБОТИ ПЕРЕВИЩУЄ 20 РОКІВ І ВОНИ В ЗМОЗІ ВИЯВИТИ НАЙДРІБНІШІ НЕДОЛІКИ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ LC

 • LC 500h

  Відкрийте для себе переваги першої у світі багатоступеневої гібридної трансмісії разом із
  LC 500h – новим стандартом у світі гібридних технологій. Потужність, швидкість реакції та економічність – і ніяких компромісів.

  Бензиновий двигун V6 3,5 л
  Перша у світі 10-швидкісна багатоступенева гібридна трансмісія
  Потужний електромотор та літій-іонна батарея
  Час розгону від 0 до 100 км/год - 5,0 секунд
 • LC 500

  Відкрийте для себе виняткову потужність, керованість і контроль, які пропонує LC 500 – флагманська версія розкішного купе, створеного з прицілом на нову епоху. Динаміка, яку можна побачити, почути і відчути.

  Двигун V8 5,0 л
  Світова новинка – 10-ступенева автоматична трансмісія Direct Shift
  477 к.с. та 540 Нм при 4 800 об./хв.
  Час розгону від 0 до 100 км/год - 4,7 секунд