ВИТОНЧЕНА ДОСКОНАЛІСТЬ

ВІДЧУЙТЕ СИЛУ ГІБРИДНОГО КРОСОВЕРУ, ЯКИЙ ВСТАНОВЛЮЄ НОВУ ПЛАНКУ ПОТУЖНОСТІ В 313 К. С.

 • Залишаючись незмінним лідером і новатором, в 1997 році Lexus представив RX - перший в історії кросовер, в якому вдалося втілити всю розкіш і вишуканість седана. У 2004 році ми знову зламали стереотипи і випустили перший в світі розкішний гібрид - ультрасучасний кросовер RX 400h.

 • Абсолютно новий RX - найвишуканіший автомобіль, що коли-небудь залишав студію дизайну Lexus, - демонструє наше постійне прагнення до бездоганності й досконалості, та робить стандартом найвищий рівень витонченої розкоші.

 • RX 450h

  ВІДЧУЙТЕ СИЛУ ГІБРИДНОГО КРОСОВЕРУ, ЯКИЙ ВСТАНОВЛЮЄ НОВУ ПЛАНКУ ПОТУЖНОСТІ В 313 К. С.

  Максимальна загальна потужність гібридної установки, кс. 313
  Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл), г/км 122
  Змішаний цикл, л/100 км 5,3
  Розгін до 100 км/год, с 7,7
  Макс. швидкість, км/год 200

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО RX 450h

 • Панорамний дах

  ПАНОРАМНИЙ ДАХ

  Широкий панорамний дах наповнює салон RX світлом та створює відчуття додаткового простору і свободи. Спереду конструкція оснащена рухомою скляною секцією, що дає можливість по-справжньому насолодитися відкритим простором та, за потреби, зменшити доступ сонячних променів до салону.

  10 подушок безпеки

  10 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

  Кожен RX укомплектовано десятьма подушками безпеки та обмежувачами зусилля натягу ременів безпеки. При зіткненні, датчики інтенсивності удару активують двоступеневі фронтальні та бічні подушки безпеки водія та переднього пасажира, а також подушки безпеки, які знаходяться на рівні колін. Цілковиту безпеку доповнюють бічнішторки безпеки.

  Світлодіодне підсвічування салону

  СВІТЛОДІОДНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ САЛОНУ

  Світлодіодне підсвічування дверей, панелі приладів, ніш для ніг та інших елементів салону створює розслаблюючу та витончену атмосферу під час керування автомобілем вночі. Кількість світла оптимізовано з урахуванням видимості в темну пору доби внутрішніх ручок дверей та відображень під час руху.

  Автоматичне дальнє світло

  АВТОМАТИЧНЕ ДАЛЬНЄ СВТІЛО

  Регульована світлодіодна адаптивна система дальнього світла RX запобігає засліпленню інших учасників дорожнього руху. Загалом при необхідності у фарі вмикаються/вимикаються 11 незалежних світлодіодних кристалів, контролюючи освітлені та неосвітлені зони.

  Адаптивний круїз-контроль

  АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

  Щоб зменшити втому водія за кермом, у комплектації нового RX 450h передбачено адаптивний круїз-контроль, що підтримує заздалегіть встановлену дистанцію між власне RX та транспортним засобом, що рухається попереду. Система діятиме навіть тоді, коли транспортний засіб попереду змінюватиме свою швидкість.

  ОБТЯГНУТЕ ШКІРОЮ КЕРМО

  ОБТЯГНУТЕ ШКІРОЮ КЕРМО

  Триспицеве, обтягнуте шкірою, кермо має спеціальні опори для пальців, а його поперечний перетин зроблено таким чином, щоб тримати його було максимально зручно. У холодну пору року для більш комфортного водіння можна вмикати підігрів керма. Залежно від комплектації, на кермі розташовано елементи керування аудіосистемою, телефоном, бортовим комп’ютером, адаптивним круїз-контролем та системою допомоги утримання в обраній смузі руху.

  Система кондиціонування повітря Climate Concierge. Технологія NANOE®

  СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ CLIMATE CONCIERGE. ТЕХНОЛОГІЯ NANOE®

  Постійно спостерігаючи за температурними показниками всередині та зовні RX, інноваційна система Climate Concierge автоматично підбирає відповідний температурний режим для салону, сидінь та керма. Інфрачервоні датчики, вимірюючи температуру тіла пасажирів заднього сидіння, активують при потребі систему кондиціонування повітря та підігрівання/охолодження сидінь. Крім того, відзначена нагородами технологія nanoe® насичує повітря в салоні автомобіля мікроскопічними, негативно зарядженими частинками для його очищення та ефективного дезодорування. Вони також мають приємний, зволожуючий ефект для шкіри та волосся.

  Вибір режиму руху

  ВИБІР РЕЖИМУ РУХУ

  Максимізувати ефективність, динамізм аботочність керування автомобілем можна за допомогою вибору відповідного режиму руху (Drive Mode Select), управління якими здійснюється з допомогою селектора на центральній консолі: ECO, NORMAL, SPORT S і SPORT S +. Вперше водії RX 450h можуть використовувати режим CUSTOMIZE для налаштування двигуна, гібридної системи, шасі та функцій кондиціонування повітря.

  Повний привод (AWD) E-Four

  ПОВНИЙ ПРИВОД (AWD) E-FOUR

  Чудову динаміку та надійне зчеплення з дорогою на моделі з повним приводом RX 450h забезпечено системою E-FOUR, яка передбачає наявність додаткового 50-сильного електричного двигуна, розташованого на задній осі, що при потребі миттєво надає додаткового крутного моменту.

  У салоні RX 450h: особливості моделі

  ОСОБЛИВОСТІ

  Новий RX дарує своїм власникам абсолютно унікальний досвід. Наприклад, при наближенні до автомобіля ручки всіх чотирьох дверей починають м'яко світитися, показуючи японську гостинність "омотенасі".

  Зверніть увагу на центральну консоль – дерев’яні вставки на ній були створені досвідченими майстрами компанії Yamaha, що виготовляють фортепіано та роялі. Після лазерного гравіювання, поверхня дерева була відполірована вручну до ідеального блиску. Задніх пасажирів порадує обсяг простору для ніг, а також можливість повністю розслабитися в розкішних шкіряних сидіннях (кут нахилу яких можна змінювати), насолоджуючись унікальним звучанням аудіосистеми Mark Levinson® , що має 15 динаміків.

  Безпека RX 450h: особливості моделі

  ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ

  У Lexus завжди прагнуть передувати у конструюванні засобів безпеки та допоміжних систем для водія. Всі наші нові моделі обов’язково проходять випробування на найбільшому у світі стенді моделювання дорожніх умов. Завдяки нашим передовим розробкам у сфері попередження дорожньо-транспортних пригод, новий RX тепер може бути вкомплектовано найсучаснішим комплексом засобів безпеки Lexus Safety System+.

  До її складу входять система передаварійної безпеки (PCS) з можливістю розпізнавання пішоходів на дорозі, система допомоги утримання в обраній смузі руху (LKA), система автоматичного дальнього світла (AHB) та адаптивний круїз-контроль (ACC), що регулює швидкість у залежності від швидкості траспортного засобу, що рухається попереду.

  Новий RX є одним з найбезпечніших автомобілів у своїй категорії та має 5-зірковий рівень безпеки, присвоєний йому в престижному випробуванні Euro NCAP 2015 за найкращий захист пішоходів, що будь-коли досягався великими кросоверами.

  Шкіряне та дерев'яне оздоблення

  ШКІРЯНЕ ТА ДЕРЕВ’ЯНЕ ОЗДОБЛЕННЯ

  Чудове триспицеве кермо, оздоблене комбінованою шкірою та деревом (залежно від рівня комплектації), нагадує кермо з нашого суперкара LFA. На ньому передбачено, зручні для використання, підставки для великих пальців та поперечну частину. Залежно від комплектації, на кермі розташовано елементи керування аудіосистемою, телефоном, бортовим комп’ютером, адаптивним круїз-контролем та системою допомоги утримання в обраній смузі руху.

  Система передаварійної безпеки

  СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

  Радар міліметрового діапазону та бортовий комп’ютер розраховують ризик зіткнення з транспортним засобом попереду. Якщо ризик великий, водій отримує аудіовізуальні попередження, а в гальмівній системі підвищується тиск. Коли зіткнення вважається неминучим, за потреби гальма будуть застосовані автоматично, і на передніх сидіннях буде натягнено ремені безпеки.

 • Система моніторингу "сліпих" зон

  СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "СЛІПИХ" ЗОН

  У задньому бампері розташовано мініатюрні радари, які виявляють у сусідніх смугах транспортні засоби, які не видно через бічні дзеркала зворотного огляду. Якщо водій увімкнув сигнал повороту і в цей час у «сліпу» зону потрапив автомобіль, у бічному дзеркалі з цього боку з’явиться попереджувальний сигнал.

  Удосконалена система утримання в обраній смузі руху (A-LKA)

  УДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА УТРИМАННЯ В ОБРАНІЙ СМУЗІ РУХУ (A-LKA)

  В удосконаленій системі утримання в смузі (A-LKA) використано відеокамеру на лобовому склі, що слідкує за положенням автомобіля у вибраній смузі руху. Для того, щоб запобігти випадковому з’їзду зі смуги, система A-LKA застосовує звукове попередження та задіює вібромеханізм на кермі, щоб привернути увагу водія.

  Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS)

  АДАПТИВНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ЖОРСТКОСТІ ПІДВІСКИ (AVS)

  З метою забезпечення максимального комфорту управління та підвищеної керованості автомобілем усі чотири колеса ретельно контролюються (факультативною) адаптивною системою регулювання жорсткості підвіски - AVS.

  Аудіосистема MARK LEVINSON®

  АУДІОСИСТЕМА MARK LEVINSON®

  Акустична система просторового звуковідтворення MARK LEVINSON® з 15 динаміками та технологією GreenEdge™ адаптована до акустичних особливостей салону RX. Вона забезпечує напрочуд якісне 7.1-канальне відтворення звукозаписів, не згірш від домашнього кінотеатру. Завдяки технології Clari-Fi™ система відновлює якість звуку, що була втрачена під час цифрового стиснення mp3-файлів.

  Світлодіодні задні ліхтарі

  СВІТЛОДІОДНІ ЗАДНІ ЛІХТАРІ

  Задні L-подібні ліхтарі з потужними світлодіодними лампами створюють кристально чисте освітлення від кутів задньої частини кузова до центральної частини дверей багажника. Такі широчезні задні ліхтарі забезпечують відмінну видимість на дорозі та привертають додаткову увагу своїми секвентальними світлодіодними сигналами повороту.

  Міцніше шасі - удосконалена керованість

  МІЦНІШЕ ШАСІ - УДОСКОНАЛЕНА КЕРОВАНІСТЬ

   

  Новий RX неймовірно точно реагує на керування завдяки міцнішому шасі, поліпшеній передній підвісці та новій технологіїрульового керування. Застосування сучасних технологій лазерного зварювання та клейових з’єднань дозволило сконструювати напрочуд міцний позашляховик, який винагороджує водіїв чудовою керованістю на високих швидкостях.

  Проекційний дисплей на лобовому склі (HUD)

  ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ЛОБОВОМУ СКЛІ (HUD)

  Параметри руху проеціюються в кольорі безпосередньо на лобове скло. Найбільший HUD-дисплей, що будь-коли встановлювався на Lexus (240 мм x 90 мм) дозволяє перевіряти навігаційні команди або налаштування аудіосистеми, не зводячи очей з дороги.

  Поліпшені аеродинамічні властивості

  ПОЛІПШЕНІ АЕРОДИНАМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

  Модель RХ має чудові аеродінамічні характеристики завдяки майже пласкому днищу та задньому спойлеру. Щоб зменшити загальний коефіцієнт опору, інженери Lexus також переконструювали дзеркала заднього виду та додали спойлери-пливці у аеродинамічно-важливих місцях на автомобілі. Такі заходи не лише підвищують стійкість і керованість, але й покращують паливну економічність та знижують аеродинамічні шуми.

  20" легкосплавні диски

  20" ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

  Надайте індивідуальності своєму RX, скориставшись новими п’ятиспицевими легкосплавними дисками, які можна оформити на свій смак за допомогою кольорових вставок відповідно до обраного кольору емалі кузова.

  Вставки з темного дерева з лазерним гравіруванням

  ВСТАВКИ З ТЕМНОГО ДЕРЕВА З ЛАЗЕРНИМ ГРАВІЮВАННЯМ

  Для нанесеннягравіювання на декоративні дерев’яні вставки центральної консолі та дверних панелей застосовано новаторську лазерну технологію, що в ідеально прямих прорізах вивільняє заховану в дерев’яній панелі тонку алюмінієву пластину. Ці вставки ексклюзивно виробляються майстрами компанії Yamaha, що виготовляють і фортепіано та роялі.

  Потрійні світлодіодні фари

  ПОТРІЙНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

  У надсучасних L-подібних фарах ближнього та дальнього світла застосовано одні й ті ж самі світлодіодні лампи. Для того, щоб надати їм особливого вигляду, під ними передбачено денні ходові вогні з вбудованими секвентальними сигналами повороту.

  За кермом RX 450h: особливості моделі

  ОСОБЛИВОСТІ

  В RX 450h, оснащеному новітньою системою гібридного приводу Lexus (Lexus Hybrid Drive), ідеально поєднано два електричних двигуна та 3,5-літровий бензиновий силовий агрегат V6, які передають потужність на всі чотири колеса. Завдяки високій динаміці електродвигунів автомобіль може розігнатися до 100 км/год за 7,7 секунди, викидаючи в атмосферу всього 122 г/км* вуглекислого газу.2.

  З іншого боку, в режимі електромобіля (EV) можна рухатися практично безшумно, не витрачаючи при цьому палива і не забруднюючи атмосферу викидами вуглекислого газу2 або оксидами азоту. Гібридний акумулятор RX 450h ніколи не вимагає зовнішньої зарядки і займає небагато місця, в результаті чого залишається чимало простору для багажного відділення.

  * Для автомобілів класу Eco, які оснащені 18" легкосплавними дисками.