ЗУСТРІЧАЙТЕ LEXUS LX SPORT


СТАРТ ЗАМОВЛЕНЬ

З 5 жовтня 2017 року розпочато прийом замовлень на флагманський позашляховик Lexus LX у абсолютно новій комплектації Sport*.

Версія Lexus LX 570 Sport створена, щоб підкреслити статус та успіх свого власника завдяки ефектним елементам в екстер’єрі та інтер’єрі. Дизайн фамільної решітки радіатора чорного кольору, 21-дюймові двоколірні колісні диски, аеродинамічний дизайн переднього та заднього бамперів з чорними елементами, чорні корпуси дзеркал заднього огляду роблять екстер`єр автомобіля ще більш спортивним і мужнім.

В салоні стильні алюмінієві педалі підкреслюють спортивний характер флагманського позашляховика. Високоякісна комбінована семіанілінова шкіра, оздоблення деревом з матовою або лакованою поверхнею, високотехнологічна система комплексного керування клімат-контролем, підігрівом керма та вентиляцією сидінь Lexus Climate Concierge підносять комфорт на новий рівень

Технічною родзинкою Lexus LX 570 Sport є новий демпфер вібрацій кузова, що поліпшує керованість і стійкість автомобіля під час руху на високій швидкості та проходження поворотів, водночас поглинаючи вібрації від дороги – що дає змогу водію і пасажирам по-справжньому насолоджуватися поїздкою на великому позашляховику класу люкс.

До того ж аудіосистема Mark Levinson з 19 динаміками, інноваційна навігаційна система з 12,3-дюймовим екраном, система адаптивного круїз-контролю та інші системи допомоги водієві пакету безпеки Lexus Safety System+ додадуть впевненості на дорозі та сповнять кожну поїздку на LX 570 Sport неперевершеним комфортом.

Детальніше — у консультантів з продажу.


* Назва модифікації є суто умовною, використовується виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та може відрізнятися або бути відсутньою в інших документах або матеріалах.

 


 

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus. Судження про вигідність пропозицій є оціночним та не свідчить про акційний характер умов продажу.