ІСТОРИЧНА ПЕРЕМОГА EMIL FREY LEXUS RACING

КОМАНДА ВІДЗНАЧАЄ ПЕРЕМОГУ НА ТРАСІ ПОЛЬ РІКАР— Перша перемога для команди Emil Frey Lexus Racing на 1000-кілометровому етапі перегонів Blancpain GT у французькому Ле-Кастелле

— Lexus стає лідером перегонів на другій половині останнього кола

— Lexus посідає перше місце у командному заліку чемпіонату Endurance Cup

Команда Emil Frey Lexus Racing вписала своє ім’я в історію перегонів сенсаційною перемогою на етапі чемпіонату Blancpain GT Series Endurance Cup на французькій трасі Поль Рікар. Іспанець Альберт Коста Бальбоа взяв на себе лідерство лише на другій половині останнього кола і перетнув фінішну лінію на Lexus RC F GT3 у статусі переможця шестигодинних перегонів.

Складно пригадати інші перегони GT3 (спортивні автомобілі типу гран-туризмо) за останній час, які були б настільки ж конкурентними і захопливими. Із 51 автомобіля, що брали участь у заїзді, 24 йшли з мінімальним інтервалом у долі секунд, а боротьба за перші місця розпочалася вже на старті

Надвечір обидва автомобілі Lexus RC F GT3, які брали участь у заїзді, демонстрували результати, що давали надію на подіум. Пілот Emil Frey Lexus Racing Марко Зефрід у своєму Lexus RC F GT3 йшов на четвертій позиції. На останню годину перегонів за кермо автомобіля сів Коста Бальбоа. Після невдач двох лідерів заїзду команда Emil Frey Lexus Racing вийшла на другу позицію. Але боротьба за перше місце ставала запеклішою: за 8 хвилин до фінішу Коста Бальбоа поступався лише 0,8 секунди лідеру Bentley. На останньому колі іспанець ризикнув і вийшов вперед завдяки відмінному обгінному маневру, що забезпечило історичну перемогу для екіпажу Lexus у серії Blancpain GT.

До цього етапу команда могла похвалитися третім місцем на етапі в Сільверстоуні, а перемогу вдалося відсвяткувати лише в п'ятій гонці сезону. Завдяки їй Emil Frey Lexus Racing наразі очолює командну турнірну таблицю Endurance Cup.

«Ми досі не можемо в це повірити. Ми перемогли на трасі Пол Рікард, 1000-кілометровому етапі одного з найпотужніших чемпіонатів GT у світі. Останнє коло коштувало нам багатьох нервів, адже ніхто не міг подумати, що пройде шість годин і перемога стане такою близькою. Нам вдалося продемонструвати продуктивність автомобілів Lexus і професійну роботу всієї команди. Велике спасибі всім, хто тяжко працював над тим, щоб цей тріумф став реальністю», — говорить Лоренц Фрей, капітан команди Emil Frey Racing.

Наступний етап серії Blancpain GT відбудеться у Мілані з 22 по 24 червня 2018 року.
За додатковою інформацією відвідайте офіційний сайт команди.

Цей матеріал підготовлено за даними сайту Lexus Europe