ЮВІЛЕЙНІ ЦІНИ НА LEXUS RX


З НАГОДИ 20-РІЧЧЯ МОДЕЛІ RX

Lexus Львів пропонує ювілейні ціни* з нагоди 20-річчя моделі Lexus RX.

Спеціальна ціна з вигодою 85 075 грн.*

* Економія розрахована станом на 26.09.2017 від попередньої ціни автомобіля в комплектації Executive 1 647 699 грн., що діяла станом на «26» Вересня 2017р.; залежить від обраного кольору, комплектації та технічних характеристик автомобіля, обмінного міжбанківського курсу долара США.

За довідками про наявність автомобілів та актуальні пропозиції просимо звертатись до консультантів Тзов “Львів Авто Преміум”.

тел. 098 189 77 77

Пропонуємо ювілейні ціни* з нагоди 20-річчя моделі Lexus RX. Ювілейна версія «RX 20th ANNIVERSARY» пропонується у комплектаціях Executive, F SPORT та Luxury. Культовий кросовер Lexus RX став першим серійним кросовером бренду Lexus та одним із засновників сегменту середньорозмірних кросоверів класу «люкс». RX уперше був презентований у 1997 році на Міжнародному автосалоні у Чикаго (США). Таким чином, 20 років тому легендарний кросовер RX започаткував новий сегмент, що з часом став одним із найпопулярніших серед шанувальників автомобілів у всьому світі

Lexus RX став культовим кросовером. Кожне нове покоління моделі підіймало рівень дизайну, комфорту та інновацій на нову висоту. Саме RX був флагманом у світі преміальних гібридних кросоверів, ставши улюбленцем багатьох голлівудських зірок та відомих діячів у США та Західній Європі. Зараз в Україні представлене вже 4-те покоління моделі. Повноприводний кросовер підкорює українських поціновувачів інноваційним дизайном та розкішною комплектацією.

До виробництва кросовера RX компанія Lexus залучає професіоналів світового рівня. Так, зокрема, компанія Yamaha створює вишукані декоративні панелі з натурального дерева і металу із застосуванням ручної роботи, а компанія Mark Levinson спеціально для автомобілів Lexus створює преміальні звукові системи класу Hi-End. Нові моделі RX виробляються тільки на одному заводі в Японії із використанням технологічних здобутків та професійного досвіду Майстрів Такумі. Окрім того, кожен RX перед відправкою із заводу індивідуально тестується на плавність ходу та точність керування.

Lexus RX – 20-річна майстерність, що приховує силу в собі.

 

*За інформацією щодо цін звертайтеся до консультантів з продажу.

** За даними сайту pressroom.lexus.com/releases/2015+nyias+lexus+2016+rx+global+debut.htm