Лексус Львів оголошує вигідний шиномотаж!


Для багатьох із нас зимові свята закінчуються лише коли ми розбираємо ялинку. Часом, це може трапитися і в березні, і навіть у квітні. У власників авто є ще один ритуал прощання з зимою — заміна гуми на літню, та з цим процесом не вийде затягнути як з ялинкою. Тому, не зволікайте, адже при проходженні весняного шиномонтажу Ви отримаєте -50% на:

✔️ діагностика ходової;

✔️геометрію коліс для Вашого Lexus.

Що входить в діагностику ходової частини?

✔️Деталі підвіски - визначається наявність люфту і механічних пошкоджень.

✔️Рульова частина - визначається наявність герметичності, наявність люфту.

✔️Гальмівна система – визначається ступінь зносу гальмівних дисків, гальмівних колодок, перевіряється цілісність гальмівних шлангів.

✔️Амортизатори - виявляється протікання, порушення герметичності.

✔️Підшипник маточини - перевіряється справність підшипників на люфт для визначення необхідності їх заміни.

✔️Сайлентблоки - перевіряється стан на наявність розривів.

✔️Пильники шруса - перевіряється на наявність дефектів і розриву.

✔️Шарові опори - визначається наявність люфту і механічних пошкоджень.

Коли і чому варто робити розвал сходження?

Колеса автомобіля повинні бути встановлені під певними кутами. Якщо їх значення не відповідають рекомендованим заводом-виробником параметрам, автомобіль буде відводити в бік, він втратить курсову стійкість, а також можливий прискорений і нерівномірний знос шин.

Коригування кутів установки коліс повинна проводитися регулярно. Але сама по собі ця операція малоефективна - її потрібно проводити тільки в комплексі з іншими заходами

Фахівці рекомендують, проводити коригування розвалу-сходження два рази на рік - відразу після сезонної зміни гуми. Також бажано перевіряти розвал після серйозних ударних навантажень підвіски (наприклад, після ушкодження колісного диска в результаті заїзду в яму). Але перед перевіркою кутів установки коліс потрібно обов'язково провести діагностику ходової частини автомобіля.

Поспішайте, пропозиція діє до 15.05.2021 р. Записуйтесь на сервіс просто зараз:

098 189 7777 або bit.ly/2O3dJt5