Лексус Львів - переможець премії Lexus Kiwami 2022


ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР ЛЕКСУС ЛЬВІВ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ
МІЖНАРОДНОЇ ПРЕМІЇ LEXUS KIWAMI AWARDS 2022

Львівський дилерський центр Lexus визнаний компанією одним із десяти найкращих центрів з-поміж усіх 340 дилерів, представлених на 28 європейських ринках, і відзначений премією Kiwami Awards 2022. Зокрема, «Лексус Львів» удостоївся цієї нагороди вдруге за виняткову якість сервісу та найвищі стандарти роботи з клієнтами, продемонстровані під час продажів та в післяпродажному обслуговуванні.

Проведена вже шостий рік поспіль, премія Kiwami є втіленням стародавньої японської філософії гостинності Омотенаші. Згідно з цією концепцією компанія цінує кожного клієнта як гостя у власній домівці, що впливає на всі аспекти розвитку бренда Lexus. За шість років українські дилери Lexus п’ять разів були удостоєні міжнародної премії Kiwami:

«Турбота про клієнта через індивідуальний та незрівнянний досвід — одна з підвалин Lexus, і нагорода Kiwami підтверджує це», — прокоментував Паскаль Руш (Pascal Ruch), віцепрезидент TME, керівник Lexus Europe. Цифровізація роздрібної торгівлі, пришвидшена пандемією коронавірусу, позначилася на методах комунікації та обслуговування. Тому Lexus ще рішучіше зосередився на свободі вибору і зручності клієнта, застосовуючи інтегровану систему Lexus Experience.

Для «Лексус Львів» це вже друга нагорода, отримана з моменту відкриття у 2014 році. І це вкотре підтверджує сутність філософії Омотенаші, за якої комфорт клієнта є найбільшою цінністю компанії будь-де та будь-коли.