LEXUS ДОПОМАГАЄ РЯТУВАТИ СВІТ У НОВОМУ
ФІЛЬМІ «ЛЮДИ В ЧОРНОМУ: ІНТЕРНЕШНЛ»


CПОРТИВНЕ КУПЕ LEXUS RC F СТАЛО ОДНИМ ІЗ ГЕРОЇВ НОВОГО ПОВНОМЕТРАЖНОГО ФІЛЬМУ, ПРЕМ'ЄРА ЯКОГО В УКРАІНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЛІТКУ, 13 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ.

Для захисту Всесвіту Людям у чорному потрібні транспортні засоби з максимальною кількістю кінських сил для карколомних переслідувань та найсучасніші технології для боротьби з прибульцями. Вони також повинні мати стильний вигляд, як і належить найпрестижнішій групі секретних агентів у світі. Lexus був радий стати офіційним автомобільним партнером фільму «Люди в чорному: Інтернешнл», відзнятого Sony Pictures.

Люди в чорному завжди захищали Землю від покидьків зі всієї галактики. Цього разу їм доведеться протистояти ще серйознішій загрозі, адже у рядах організації з’явився шпигун.

Автомобіль Lexus у фільмі належить міжнародній організації «Люди в чорному». Спецагенти обирають Lexus RC F 2020 для швидкісних переслідувань. Вишукане спортивне купе нещодавно зазнало певних змін і стало ще швидшим і легшим, завдяки чому Люди в чорному можуть ще ефективніше рятувати світ. Lexus RC F має найпотужніший у своєму класі двигун V8 на 472 кінські сили. Автомобіль також оснащено фантастичними інопланетними технологіями. Гібрид Lexus RX та Lexus LX SUV можна побачити у сценах зустрічей із прибульцями.

«Lexus RC F у фільмі матиме декілька додаткових можливостей, які ми розробили для допомоги агентам, створивши дійсно особливий автомобіль для боротьби з прибульцями. – прокоментувала Ліза Матераццо (Lisa Materazzo), віце-президент із маркетингу Lexus. – Зараз я лише можу сказати. Не можемо дочекатися, коли глядачі вперше побачать Lexus RC F у такому амплуа».

Партнерство між Lexus та фільмом «Люди в чорному: Інтернешнл» від Sony Pictures охоплює використання айдентики бренду у фільмі, створення спільного рекламного ролика, надання для фільмування автомобіля Lexus RC F та спонсорство прем’єри фільму.

«Ми раді співпрацювати з Lexus у цій багатоетапній кампанії з підтримки фільму «Люди в чорному: Інтернешнл, – сказав Джеффрі Ґодсік (Jeffrey Godsick), виконавчий віце-президент з управління брендом та міжнародних партнерств компанії Sony Pictures Entertainment Motion Picture Group. – Lexus RC F є ідеальним автомобілем для команди агентів «Люди в чорному» на чолі з Крісом Гемсвортом і Тессою Томпсон у їхній місії – врятувати світ».

Про фільм «Люди в чорному: Інтернешнл»

Люди в чорному завжди захищали Землю від покидьків зі всієї галактики. Цього разу їм доведеться протистояти ще серйознішій загрозі, адже у рядах організації з’явився шпигун.

Режисером фільму виступив Фелікс Ґері Ґрей, авторами сценарію – Арт Маркум і Метт Голлоуей. Продюсери – Волтер Ф. Паркс і Лорі МакДональд. Виконавчі продюсери – Стівен Спілберг, Е. Беннет Волш, Рійоко Танака, Девід Бобер, Баррі Зонненфельд, Едвард Чен і Говард Чен. У головних ролях – Кріс Гемсворт, Тесса Томпсон, Ребекка Фергюсон, Кумайл Наджіані, Рейф Сполл, Лоран та Ларрі Буржуа, а також Емма Томпсон і Ліам Нісон.

Про компанію Sony Pictures Entertainment

Sony Pictures Entertainment (SPE) – це підрозділ Sony Entertainment Inc, дочірньої компанії японської корпорації Sony Corporation. SPE займається виробництвом, придбанням і дистрибуцією фільмів та телевізійних програм; телевізійною мережею; створенням та дистрибуцією цифрового контенту; експлуатацією студійного обладнання; розробкою продукції, послуг та технологій у сфері розваг. До виробничих організацій Motion Picture Group SPE належать Columbia Pictures, Screen Gems, TriStar Pictures, Sony Pictures Animation, Stage 6 Films, AFFIRM Films та Sony Pictures Classics. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт: http://www.sonypictures.com/corp/divisions.html.