LEXUS LC SPORT+

НОВА ВЕРСІЯ YELLOW EDITION — ЕКСКЛЮЗИВНЕ ДОПОВНЕННЯ ДО ЛІНІЙКИ ФЛАГМАНСЬКИХ КУПЕ.


— Нова версія Yellow Edition — ексклюзивне доповнення до лінійки флагманських купе.

— Яскравий жовтий колір кузова Flare Yellow поєднується з унікальним інтер’єром, виконаним з високоякісних матеріалів чорного, білого та жовтого кольорів з використанням семіанілінової шкіри й алькантари.

— Конфігурація Sport+ включає систему динамічного керування Lexus Dynamic Handling з підрулюванням задніх коліс та рульовим механізмом з перемінним передаточним числом, диференціал підвищеного опору Torsen, 21-дюймові ковані колісні диски, дах з армованого вуглецевим волокном пластику й активний задній спойлер.

— Розкішний інтер’єр має проекційний дисплей на лобовому склі, обшивку стелі салону алькантарою та передні сидіння з електрорегулюванням у 10-ти напрямках, обшиті семіаніліновою шкірою.

Lexus представляє яскраве доповнення до своєї лінійки флагманських купе — LC Yellow Edition. Відповідаючи своїй назві, автомобіль хизується насиченим жовтим кольором кузова відтінку Flare Yellow, котрий якнайкраще підкреслює відмінний дизайн спортивних купе серії LC.

Особлива кольорова гама присутня і в салоні автомобіля, де чорні дверні панелі контрастують зі вставками з алькантари теплого жовтого кольору. Такий же відтінок присутній в обробці білих шкіряних сидінь, панелі приладів, на рульовому колесі та підлокітнику в центральній консолі, що є прикладом витонченої роботи майстрів Такумі — відмінної риси розкішних автомобілів Lexus.

Салон оснащено проекційною панеллю приладів на вітровому склі. Стелю оздоблено алькантарою, а передні сидіння з електрорегулюванням у 10-ти напрямках, - семіаніліновою шкірою.

Окрім приголомшливої зовнішності, LC Yellow Edition має таку ж вражаючі динамічні характеристики та відмінну керованість, як і всі автомобілі LC у конфігурації Sport+. Авто оснащене системою динамічного керування Lexus Dynamic Handling і підрулюванням задніх коліс та рульовим механізмом з перемінним передаточним числом. Механізм, що окремо контролює кут повороту передніх і задніх коліс, а також диференціал підвищеного опору Torsen забезпечують маневреність, безпечне керування та відмінний відгук на дії водія. Ці вдосконалені системи дозволяють повною мірою використовувати потенціал платформи GA-L з її відмінним балансом і низьким центром тяжіння.

Автомобіль має 21-дюймові ковані диски, дах і активний задній спойлер з легкого, але надійного армованого вуглецевим волокном пластику. Спойлер відіграє особливу роль у підтримці стабільності автомобіля та автоматично активується на швидкості понад 80 км/год.

Клієнтам будуть доступні два варіанти силової установки, гібридна і бензинова. LC 500h Yellow Edition комплектуватиметься революційною самозарядною гібридною системою Multi Stage Hybrid System, тоді як LC 500 Yellow Edition — двигуном V8 потужністю 477 к.с. з 10-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Новий LC Yellow Edition буде представлено на Паризькому автосалоні (Paris Motor Show) в жовтні. Поставки нового автомобіля замовникам розпочнуться восени цього року.

Цей матеріал підготовлено за даними сайту Lexus Europe