LEXUS RX 350L

КОЖЕН МІЛІМЕТР МАЄ ЗНАЧЕННЯ


З 6 квітня 2018 року у офіційного дилера Lexus Львів розпочато прийом замовлень на нову модель Lexus RX 350L. Розкішний 7-місний кросовер можна замовити у чотирьох комплектаціях на вибір: Comfort з 18-дюймовими колісними дисками, Executive з 20-дюймовими колісними дисками, Executive+ з навігаційною системою та у топовій комплектації Luxury.

Іноді невеликі зміни відіграють дуже важливу роль. Саме цим керувався Lexus, проектуючи першу версію свого розкішного 7-місного позашляховика — нової моделі Lexus RX 350L (Long).
Зосередившись на невеликих, але важливих деталях, фахівці Lexus створили нового представника родини RX, додавши третій ряд сидінь, проте зберігши комфорт і якість. Саме це відповідає принципам японської гостинності омотенаші, яких ми дотримуємося.

Салон нового RX 350L має два додаткових сидіння та більше простору для ніг пасажирів другого ряду. При цьому загальна довжина автомобіля збільшилася лише на 110 мм порівняно із 5-місною модифікацією, а це приблизно ширина долоні дорослої людини.
Насправді, додавши декілька сантиметрів, Lexus пішов далі, ніж більшість конкурентів, фактично створивши новий кузов замість того, щоб розмістити більше посадкових місць у наявну модель.

З першого погляду можна безпомилково впізнати Lexus RX з його неприхованою елегантністю та зухвалим дизайном, що й робить RX і RX Long візуально найпривабливішими моделями у своєму класі.
Але придивіться уважніше і ви помітите, що в RX Long створено достатньо простору над головою, якщо ви сидите в третьому ряду. Ще декілька цінних додаткових міліметрів було отримано від переміщення механізму заднього склоочисника з верхньої частини вікна донизу.

Відкрийте двері і ви побачите, наскільки практичним є рішення Lexus щодо створення третього ряду сидінь і забезпечення його легкої трансформації, коли потрібно більше місця для багажу. Підніміть сидіння або складіть їх одним натисненням кнопки.
Сидіння оздоблені комбінованою шкірою такої ж високої якості, що й весь салон. Вони зручні і для дітей, і для дорослих, якою б не була мандрівка — довгою чи короткою.

Салон спроектовано як соціальний простір, що дизайнери Lexus називають лаунж-ефектом. У цьому «відкритому» й світлому салоні пасажирам легко спостерігати за тим, що відбувається, спілкуватися, насолоджуватися можливостями розважальної мультимедійної системи у довгих подорожах.

Матеріал підготовлено за даними веб-сайту.
Детальніше – у консультантів з продажу.
Також можете переглянути фото нового Lexus RX 350L у розділі автомобілі в наявності.