LEXUS ВІДЗНАЧАЄ 35 РОКІВ ПРОЕКТУ F1


35 років тому, в серпні 1983 року, голова корпорації Toyota Ейдзі Тойода оголосив про старт проекту F1, який пізніше еволюціонував у бренд Lexus. Основоположною ідеєю заснування нового бренда стало створення найкращих автомобілів преміум-класу та надання клієнтам обслуговування найвищого рівня.

Для пошуку назви для нового бренда було вирішено звернутися до консалтингової компанії, яка запропонувала 219 варіантів. На нараді з обговорення нової назви менеджер проекту Джон Френч експериментував, записуючи варіанти у блокноті. Він відкинув першу букву «А» в слові «Alexis» — і дуже скоро «Lexis» перетворилося на «Lexus», назву, яка викликає асоціації з англійським словом «luxury», що означає «розкіш».

Цікаво, що від запуску проекту до виходу на ринок першого автомобіля минуло декілька років. 2 січня 1988 року, після тривалої розробки прототипів і довгих місяців тестування, на автошоу в Лос-Анджелесі світові було представлено перший в історії автомобіль Lexus — LS 400.

З роками бренд Lexus лише набирав обертів, розширював модельний ряд, експериментував з дизайном і вдосконалював сервіс, колекціонуючи численні відзнаки та нагороди. До створення автомобілів Lexus залучає професіоналів у різних галузях, до найдрібніших деталей продумує ергономічність та дизайн, обирає високоякісні матеріали.

Сьогодні технології Lexus займають провідне місце серед доступних на ринку. Гібридні установки Lexus — це технології майбутнього, якими можна користуватися вже зараз. Lexus активно впроваджує гібридні технології у свій модельний ряд, адже вірить, що турбота про навколишнє середовище — один із найважливіших чинників у створенні кращого майбутнього.

Після 35 років успіху можна впевнено сказати, що бренд Lexus для багатьох означає більше, ніж просто автомобілі, Lexus – це стиль життя.