Lexus зайняв перше місце в дослідженні «Which? Car Survey» у Великій Британії

Lexus був визнаний автовиробником №1 у Великій Британії у найбільшому опитуванні щодо надійності автомобілів «Which? Car Survey» 2014 року.


Lexus був визнаний автовиробником №1 у Великій Британії у найбільшому опитуванні щодо надійності автомобілів «Which? Car Survey» 2014 року.

В ході анкетування було одержано відповіді щодо більш ніж 58 000 автомобілів, в результаті преміум бренд Lexus, що має найвищі показники зростання в Європі та Великій Британії, зайняв найвищу позицію отримавши 88 балів, що на 10 балів вище середнього показника опитування. Цей результат був підкріплений максимальною п’ятизірковою оцінкою надійності – оцінкою споживачів на рівні 87 балів та двома рекомендаціями дослідження «Which?» щодо найкращої покупки.

Таку високу оцінку було одержано після визнання Lexus найкращим у результаті іншого опитування споживачів «What Car?/JD Power» 12-й раз поспіль.

В опитуванні «Which? Car Survey» гібридну модель RX 450h рекомендують, як найкращий «комфортний та розкішний» повнопривідний автомобіль з «неперевершеною історією надійності в експлуатації», а розкішний седан LS було визнано найкращим авто категорії автомобілів «люкс».

Директор напрямку Lexus у Великій Британії Річард Болшоу зазначив: «Чисельність респондентів та глибина дослідження «Which? Car Survey» вражають, а його результати дійсно відображають думку споживачів у Великій Британії, що робить успіх Lexus визначним».