НОВИНКА ВІД LEXUS: МІСЬКИЙ КРОСОВЕР
NX 200 У КОМПЛЕКТАЦІЇ SPORT+ УЖЕ У ЛЬВОВІ


Lexus підготував для клієнтів новинку. У Львові з’явилася удосконалена комплектація моделі популярного міського кросовера NX200 Sport — Lexus NX200 Sport+. Автомобіль має низку дизайнерських та технічних покращень, що відповідають сучасним умовам пересування містом та потребам водіїв.

Lexus оновив дизайн переднього бампера NX200 у комплектації Sport+. Він успадкований від проривного концепту LF-NX і надає моделі більш спортивного вигляду. Автомобіль оснащено 18-дюймовими дисками 225/60 R18 у дизайні High, що підкреслюють його динамічний характер. Окрім того, Lexus NX200 у комплектації Sport+ буде доступний у новому яскравому кольорі «Палаючий Сердолік», що привертає увагу до автомобіля.

Ще одне оновлення моделі — підтримка інтелектуальної системи безпеки Lexus Safety System+ другого покоління. До переліку удосконалень входять: покращена чутливість камер системи запобігання зіткнень, що дозволяє зменшити кількість аварійних ситуацій на дорогах; система адаптивного круїз-контролю Dynamic Radar Cruise Control; система розпізнавання дорожніх знаків; система сповіщення про з’їзд автомобіля зі смуги руху, що гарантує безпеку на дорогах; система автоматичного управління дальнім світлом для кращої видимості під час руху вночі.

світлом для кращої видимості під час руху вночі. Також Lexus NX200 у комплектації Sport+ оснащено мультимедійною системою MM’19, що підтримує функціонал Apple CarPlay та Andriod Auto для зручного і безпечного використання можливостей смартфонів в автомобілі.

Комплектація доступна з 2-літровим* атмосферним двигуном із безступеневою трансмісією.

 

Lexus NX200 у комплектації Sport+ — яскравий і спритний автомобіль, що повністю відповідає сміливому та інноваційному духу свого власника.

 

Усі деталі щодо нового Lexus NX200 у комплектації Sport+ можна дізнатися у консультанів з продажу Lexus у Львові .

 

*Назва комплектації вказана для зручності, може відрізнятися або бути відсутньою в документах та інших матеріалах.

За докладною інформацією про автомобілі та екстра послуги Lexus звертайтеся, будь ласка, до консультанів з продажу Lexus у Львові