ПРЕМІЯ LEXUS DESIGN AWARD 2018

ПРОЕКТ «ТЕСТУЮЧИ ГІПОТЕЗИ»


Компанія Lexus International оголосила володаря Гран-прі конкурсу Lexus Design Award 2018.

Ним став проект «Тестуючи Гіпотези» авторства Extrapolation Factory.

Extrapolation Factory

Компанія Lexus International оголосила володаря Гран-прі конкурсу Lexus Design Award 2018. Ним стала команда Extrapolation Factory у складі Елліотта П. Монтгомері (Elliott P. Montgomery) та Кріса Вебкена (Chris Woebken) з роботою «Тестуючи гіпотези» (Testing Hypotheticals). Вручення премії відбулося 16 квітня на виставці Lexus Limitless Co-Existence у рамках Тижня дизайну в Мілані (Італія).

«Тестуючи гіпотези» — це уявний спільний тестовий майданчик

«Тестуючи гіпотези» — це уявний спільний тестовий майданчик, який вивчає взаємодію суспільства з технологіями та навколишнім середовищем. Даний проект був представлений дизайн-студією Extrapolation Factory, що займається дослідженнями колективного майбутнього. Студія заснована Елліоттом П. Монтгомері (Elliott P. Montgomery) із США та Крісом Вебкеном (Chris Woebken) з Німеччини. Extrapolation Factory розробляє експериментальні методи створення та вивчення впливу можливих ситуацій на майбутні події.

Компанія Lexus International

«Цьогорічний переможець втілює сучасне уявлення про роль дизайну в нашому суспільстві, що постійно розвивається і технологічно змінюється. В експерименті студії Extrapolation Factory продукти як такі відігравали менш важливу роль, ніж дизайнерське мислення і творчий процес. Те, як дизайнери і споживачі взаємодіють із продуктами, процесами та майбутнім результатом, набуває все більшого сенсу для визначення ролі дизайну у розвитку технологічного світу», — говорить Девід Аджайє (David Adjaye), архітектор і суддя Lexus Design Award 2018.

Lexus LF1 limitless

Елліотт П. Монтгомері з Extrapolation Factory коментує: «Це був фантастичний експеримент, а робота з нашими кураторами з Formafantasma стала неймовірним досвідом. Нам би не вдалося досягти таких результатів без підтримки Lexus».

Lexus щиро вірить у здатність дизайну змінити світ. Ось чому компанія надає можливості для розвитку молодим дизайнерам і відзначає тих, хто використовує свої сильні сторони, аби стимулювати свою творчу фантазію для створення кращого майбутнього.

Lexus Design Award підтримує нове покоління дизайнерів з усього світу з 2013 року.

Lexus Design Award

Цього року тема робіт — це «Со-», латинський префікс, який означає ідею взаємодії у гармонії. Компанія Lexus переконана, що видатний дизайн може стати запорукою гармонійного існування суспільства та навколишнього середовища. Заявлена тема дозволить бренду досліджувати і свій потенціал, і потенціал довкілля, створюючи нові можливості для співпраці, взаємодії та комунікації.

У 2018 році Lexus Design Award отримала рекордну кількість заявок — 1 319 з 68 країн світу.

З усіх заявок журі обрало 12 фіналістів. Чотири проекти будуть втілені як прототипи, а вісім продемонстровані як експозиційні панелі. Роботи можна побачити на виставці Limitless Co-Existence, яку організував Lexus на цьогорічному Тижні дизайну в Мілані.

Цей матеріал підготовлено за даними сайту newsroom.lexus.eu

ПІІ «Тойота-Україна» не є організатором конкурсу Lexus Design Award 2018. Зазначений конкурс не є заходом рекламного характеру, а цей матеріал носить виключно загальноінформаційний характер та не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.