УКРАЇНКА СТАЛА ФІНАЛІСТКОЮ ПРЕМІЇ
LEXUS DESIGN AWARD 2021


Українка Аліна Головатюк стала фіналісткою премії Lexus Design Award 2021

Lexus оголосив шістьох фіналістів міжнародної премії в області дизайну Lexus Design Award 2021, яких авторитетне журі обрало серед 2 079 заявок із 66 країн. Одним із фіналістів конкурсу стала українка Аліна Головатюк із проєктом InTempo.

InTempo — це спеціальний девайс, що може допомогти боротися зі стресом за допомогою музики та ритмів. Проєкт спрямовано на людей з надмірною тривожністю чи соціофобією, які відчувають особливий дискомфорт у людних місцях або під час публічних заходів. Переважно вони звертаються до психотерапевтів лише у кризових ситуаціях або взагалі роками приховують свою проблему. Якщо ж справа доходить до лікування, то медикаменти нерідко викликають побічні ефекти. За задумом авторки проєкту, людина може заспокоїтися, торкаючись певних точок на девайсі у такт музиці.

Аліна Головатюк — молода архітекторка з Києва. Дівчина навчається у Київському національному університеті будівництва та архітектури на факультеті інформаційних технологій в архітектурі. Її підхід до дизайну заснований на особливій увазі до емоцій людей та їхньому сприйнятті світу.

«Цей конкурс — унікальна можливість долучитися до розв'язання соціальних проблем та почути думку всесвітньо відомих митців. Коли знані дизайнери та архітектори, котрі вже змінюють архітектурне обличчя світу та чиї роботи виставляються у Лондоні, Нью-Йорку, Парижі, Копенгагені, говорять, що твій проєкт має право на життя і надалі позитивно вплине на суспільство... це дуже надихає якнайшвидше реалізувати свою ідею!», — коментує Аліна Головатюк.

Окрім Аліни Головатюк, до переліку фіналістів Lexus Design Award 2021 увійшли: Кенджі Абе (Kenji Abe) (Японія) з проєктом CY-BO; Гейл Лі (Gayle Lee) і Джессіка Веа (Jessica Vea) (Нова Зеландія і Тонґа; живуть у Новій Зеландії) з роботою Heartfelt; Ірманді Вікаксоно (Irmandy Wicaksono) (Індонезія, живе в США) з проєктом KnitX; Генрі Глогау (Henry Glogau) (Нова Зеландія, Австрія; живе в Данії) з роботою Solar Desalination Skylight; та група дизайнерів Intsui Design (Китай, живуть у Японії) з проєктом Terracotta Valley Wind.

Нагадаємо, що премія Lexus Design Award, заснована у 2013 році, є платформою міжнародного конкурсу серед перспективних молодих дизайнерів та представників інших творчих професій з усього світу. Цей конкурс сприяє майбутнім позитивним змінам у суспільстві завдяки підтримці дизайнерів та митців, чиї роботи здатні покращити світ. Шість фіналістів отримують рідкісну можливість створити прототип власного дизайну під наставництвом провідних дизайнерів. У свою чергу, Lexus Design Award забезпечує висвітлення їхніх робіт у міжнародних ЗМІ для професійного розвитку учасників.

*За більш докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включаючи дистанційне обслуговування, звертайтеся, будь ласка, до консультантів Lexus у Львові.
Цей матеріал підготовлено за даними сайту LexusDesignAward.com

Лексус Львів, Вул. Кульпарківська, 226.
Деталі за телефоном 098 185 0777.