ВІДБУВСЯ ПРОДАЖ 10-МІЛЬЙОННОГО АВТОМОБІЛЯ LEXUS


У 2018 РОЦІ БРЕНД ПРОДЕМОНСТРУВАВ ВИНЯТКОВІ ПОКАЗНИКИ ПРОДАЖІВ У ВСЬОМУ СВІТІ, В ТОМУ ЧИСЛІ І В ЄВРОПІ.

Lexus оголосив* про продаж 10-мільйонного автомобіля, який відбувся 19 лютого 2019 року. Знаменна подія сталася невдовзі після підбивання підсумків 2018 року, в якому бренд продемонстрував виняткові показники продажів у всьому світі, в тому числі й в Європі.

Крім цього, Lexus залишається флагманом у сфері розробки та реалізації гібридів. Бренд випустив перший гібридний автомобіль ще у 2005 році, а зараз пропонує широку лінійку моделей з електричними двигунами на міжнародному ринку. Станом на 2019 рік Lexus повідомляє про продаж 1,45 млн самозарядних гібридів у всьому світі та зазначає про ріст показників продажів гібридів майже на 20% у порівнянні з попереднім роком, завдяки поєднанню багатих традицій бренда з відданістю новим технологіям електрифікації.


Lexus оголосив про продаж 698 330 автомобілів у всьому світі протягом 2018 календарного року – на 4,5% більше, ніж у 2017-му. Такі пікові показники Lexus, зокрема, стали результатом реалізації преміальних кросоверів RX та NX, флагманів LC та LS, а також бізнес-седана ES нового покоління і першого в історії бренда компактного кросовера UX


«Lexus і надалі демонструє стабільне зростання продажів у всьому світі, розширюючи свою діяльність на молодих ринках, а також зміцнюючи позиції на вже сформованих ринках», – говорить Йошихіро Сава (Yoshihiro Sawa), президент компанії Lexus International.


* Матеріал підготовлено за даними сайту
newsroom.lexus.eu .

Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, а зовнішній вигляд продукції може відрізнятися від зображеного в даному матеріалі. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus.