ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД LEXUS


Lexus анонсував вигідні пропозиції у салонах офіційних дилерів Lexus. Кожен може ознайомитися з перевагами Lexus та обрати свій новий автомобіль, що відповідає саме його стилю життя та вимогам.

У офіційного дилера Лексус Львів «Авто Преміум» можна знайти широкий асортимент сучасних автомобілів з підтримкою інтелектуальних технологій — від елегантних спортивних купе до вишуканих кросоверів

Наприклад, лінійка кросоверів Lexus представлена в Україні моделями RX, NX, UX, LX. Кожен з автомобілів оснащений низкою інноваційних функцій, що підкреслюють саме його характер. Моделі RX, NX, UX пропонуються з гібридними силовими установками, що автоматично заряджаються під час руху, уповільнення або гальмування автомобіля. Місткий Lexus LX легко вміщує до восьми пасажирів та долає виклики на автошляхах та бездоріжжі. Комфорт та безпека відчуваються з першого метру подорожі з Lexus.

За докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, а також про вигідні пропозицій на автомобілі Lexus можна дізнатися у консультантів з продажу.