Команда Лексус Львів

Демчук Лілія - керівник відділу продажу

E-mail: Lilia.Demchuk@lviv.lexus.ua

Тел: +38 067 952 77 77

Гарапцьо Олег - керівник відділу сервісу

E-mail: Oleg.Garaptsyo@lviv.lexus.ua

Тел: +38 097 66 22 992

Палій Іван - начальник відділу запчастин

E-mail: Ivan.Palii@lviv.lexus.ua

Тел: +38 067 673 40 15

Розалюк Роман - продавець консультант

E-mail: Roman.Rozaliuk@lviv.lexus.ua

Тел: +38 067 011 94 65

Оверко Тарас - продавець консультант

E-mail: Taras.Overko@lviv.lexus.ua

Тел: +38 067 480 80 61

Венгжин Орест - продавець консультант

E-mail: Orest.Venhzhyn@lviv.lexus.ua

Тел: +38 067 332 43 22

Якімченко Дмитро - сервісний консультант кузовного сервісу

ВІДПРАВИТИ E-MAIL

Тел: +38 067 320 81 01

Захара Андріана - Адміністратор СТО

E-mail: Adriana.Zakhara@lviv.lexus.ua

Тел: +38 067 70 20 225

Мартиняк Ярослав - сервісний консультант

E-mail: Yaroslav.Martyniak@lviv.lexus.ua

Тел: +38 067 70 20 225

Бондін Вікторія - адміністратор салону

E-mail: sales@lviv.lexus.ua

Тел: +38 032 224 42 12

Алєксандрова Вікторія - адміністратор салону

E-mail: sales@lviv.lexus.ua

Тел: +38 032 224 42 12