F SPORT — це...

 • F SPORT — ЦЕ НЕАБИЯКА КЕРОВАНІСТЬ ТА ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЇЗДИ. F SPORT — ЦЕ ДИНАМІЧНЕ ТА СТИЛЬНЕ ЗОВНІШНЄ ОФОРМЛЕННЯ. F SPORT — ЦЕ ВИКЛЮЧНО LEXUS. НАД АВТОМОБІЛЯМИ У ВИКОНАННІ F SPORT ПРАЦЮВАЛИ ТІ САМІ ФАХІВЦІ, ЩО ЗАЙМАЛИСЯ ДОВЕДЕННЯМ СУПЕРКАРУ LEXUS LFA Й СПОРТИВНОГО СЕДАНА IS F. F SPORT ПРИНОСИТЬ ДУХ ЦИХ ДВОХ НАДЗВИЧАЙНИХ АВТОМОБІЛІВ В НАШ ОСНОВНИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД.

  • Латинська літера F у словосполученні «F SPORT» означає автодром «Фудзі-Спідвей», на якому наша перша по-справжньому спортивна модель, IS F, була піддана важким випробуванням під тінню легендарної гори Фудзіями у Японії. Тепер ми випробовуємо наші моделі серії F SPORT на всесвітньо відомому автодромі Нюрбурґринг у Німеччині, доводячи їх до неабияких висот технічної досконалості.

   Завдяки застосуванню розв’язок, що були напрацьовані нашими інженерами під час участі в автомобільних перегонах, наші моделі серії F SPORT не лише демонструють справжню спортивну динаміку руху, але й несуть наше власне бачення того, як поєднати в одне ціле водія та автомобіль за екстремальних умов їзди.

  •  

   Спроектовані з огляду на молодше покоління моделі серії F SPORT забезпечать водіям більш яскраві, виразні та захоплюючі враження від їзди, що досі були притаманні лише моделям IS F та LFA.

   У моделях серії F SPORT застосовано посилені елементи шасі. Виготовлені на спеціальне замовлення підвіска, гальма, кермовий механізм та колеса забезпечують по-справжньому новий вимір участі водія у керуванні автомобілем та контролю над його системами. F SPORT — це справжнє задоволення від спортивної їзди!

  • 19-ДЮЙМОВІ ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛІСНІ ДИСКИ F SPORT

   Для моделі GS у модифікації F SPORT передбачено ексклюзивні 19-дюймові колісні диски з надзвичайно низькопрофільними шинами: 235/40 (попереду) та 265/35 (позаду), завдяки чому автомобіль зберігає чудове зчеплення з дорогою під час входження в повороти. Для ефективного гальмування попереду застосовано 356-міліметрові двокомпонентні дискові гальма.

  • КЕРМОВЕ КОЛЕСО F SPORT

   Візьміться за оздоблене перфорованою шкірою кермове колесо з емблемою F SPORT, щоб відчути себе одним цілим з цим динамічним седаном. Він вимагає участі водія.

  • ПЕРФОРОВАНІ СПОРТИВНІ ПЕДАЛІ F SPORT

   Перфоровані алюмінієві педалі на нових моделях з пакетом обладнання F SPORT наслідують конструкцію педалей спортивних автомобілів. Вони відрізняються покращеним зчепленням з підошвою та надзвичайно швидко реагують на дії водія.

  • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР ТА РАДІАТОРНА РЕШІТКА

   Завдяки радіаторній решітці, що має сітку стільникоподібної структури, та передньому бамперу унікальної форми, ефектна передня частина автомобіля у виконанні F SPORT справляє сміливе та переконливе враження. Більш глибоко посаджена нижня частина містить вбудований спойлер та доповнена двома окремими бічними решітками.

  • ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР ТА БАМПЕР F SPORT

   Задній спойлер та вбудований у задній бампер дифузор на моделі GS покращують прижимну силу та аеродинамічні показники, чим забезпечується чудова стійкість та керованість автомобіля. Оформлення цих елементів відрізняється для бензинових та повногібридних модифікацій, проте в обох варіантах вони надають особливого, динамічного забарвлення зовнішньому вигляду цієї моделі з пакетом обладнання F SPORT.

  • ШКІРЯНА ОББИВКА F SPORT

   Нову текстуру шкіряного полотна з перфорацією у формі діамантів було створено спеціально для моделей у виконанні F SPORT. Використання яскраво-червоного кольору в оформленні інтер’єру салону характерне для F SPORT. Крім того, у цьому виконанні стелю у салоні оббито матеріалом чорного кольору.

 • ЕМБЛЕМА У ФОРМІ ЛАТИНСЬКОЇ ЛІТЕРИ F, ВИКОРИСТАНА НА АВТОМОБІЛЯХ СЕРІЇ F SPORT, СВОЇМ НАРОДЖЕННЯМ ЗАВДЯЧУЄ АВТОДРОМУ «ФУДЗІ-СПІДВЕЙ», ЩО РОЗТАШОВАНИЙ У ЯПОНІЇ БІЛЯ ПІДНІЖЖЯ ГОРИ ФУДЗІЯМИ ТА МАЄ СЕРТИФІКАТ ПЕРШОГО РІВНЯ МІЖНАРОДНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ.

Фотографії та відеосюжети

ДАВАЙТЕ ПОЗНАЙОМИМОСЯ З ПАКЕТОМ F SPORT БЛИЖЧЕ

Модельний ряд

© 2024 ТзОВ «Львів Авто Преміум»