new-LX hero

LX

ПЕРЕКОНАЄ
НАЙСИЛЬНІШИХ

Пересуваєтеся ви містом або подорожуєте заміськими дорогами — розкішний флагманський позашляховик LX одразу викликає повагу своїм яскравим сучасним зовнішнім виглядом, елегантними інноваційними світлодіодними фарами та виразною фамільною решіткою радіатора.

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ LX

Насолоджуйтеся винятковою керованістю та потужністю двох версій із турбодвигунами — LX 600 (бензиновий бі-турбо) або LX 500d (дизельний із подвійним турбонаддуванням). А перша в історії Lexus LX комплектація Superior (з окремими задніми сидіннями та системою підвищеного комфорту Оттоман), розроблена майстрами Такумі, у поєднанні з комплексом систем безпеки Lexus Safety System+ забезпечує найвищий рівень безпеки для пасажирів.

СТВОРІТЬ СВІЙ LX

2022 lexus nx hero
ПРОДУКТИВНІСТЬ

КОНЦЕПЦІЯ КОКПІТУ ТАЗУНА

Концепція кокпіту Тазуна, покликана забезпечити відчуття захоплення від водіння, народилася із техніки, яку використовує вершник, керуючи конем, тримаючи поводи (саме це означає слово "тазуна" японською). Щоб спонукати водія зосереджувати увагу на дорозі, більшість елементів керування було об’єднано в групи та розміщено таким чином, щоб мінімізувати відволікання та необхідності змінювати положення тіла за кермом.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

КЕРМО

Оскільки кермо безпосередньо впливає на враження від водіння, для його вдосконалення дизайнери LX працювали спільно з майстрами Такумі. Для комфортного дотику особливу увагу було зосереджено на формі та поперечному перерізі керма. Кермо отримало шкіряне оздоблення для надійного контакту з руками та вставки з деревини для відчуття преміальності. Також передбачено важелі перемикання передач на кермі, а обігрів розміщено по всьому контуру рульового колеса, щоб ви відчували тепло, де б ви його не торкнулись.

2022 lexus nx hero
2022 lexus nx hero
ПРОДУКТИВНІСТЬ

БЛОКУВАННЯ ПЕРЕДНЬОГО ДИФЕРЕНЦІАЛА

У новому поколінні на додачу до блокування центрального та заднього диференціалів стало доступним блокування переднього диференціала, що забезпечує чудове зчеплення з дорогою та керованість на різних поверхнях.