NX

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА
LEXUS NX

Прем’єра Lexus NX знаменує собою появу нових напрямків у дизайні екстер'єру та інтер'єру, нових силових агрегатів, нового покоління мультимедійних систем і можливостей підключення, а також використання передових технологій для підвищення рівня безпеки, комфорту та зручності. Станьте свідком світової прем'єри цього автомобіля.

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ NX

«Новий NX розроблений з урахуванням стилю життя різних клієнтів у різних куточках світу. Його сильні сторони — електрифікація, дизайн, чудові їздові характеристики та передові технології».
Головний інженер, Такеакі Като (Takeaki Kato)

2022 lexus nx hero
СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ІСТОРІЯ LEXUS NX

Наступне покоління Lexus NX приходить на зміну першому поколінню моделі, що побачило світ у 2014 році. Аби перевершити попередні досягнення, Lexus повністю переосмислив її. Амбіції та відданість меті неперевершеної якості Lexus проявляються у значному поліпшенні характеристик автомобіля, його керованості й економічності, а також у тому, що більшість використаних у Lexus NX деталей є новими. Для того, щоб процес розробки нової моделі був максимально досконалим, використовувалися цифрове моделювання й інші комп'ютерні методи, що забезпечують вищий рівень якості. Як і раніше, Lexus залучив своїх майстрів Такумі, чиї тактильні, зорові та слухові здібності забезпечили неймовірні відчуття від нової моделі.

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ПЕРЕВІРЕНА ЯКІСТЬ

Lexus запросив професійних перегонників долучитися до випробувань нового автомобіля на заводському треку в Сімоямі, щоб допомогти довести до ідеалу динамічні характеристики автомобіля, зокрема кермове керування та гальма. Також Lexus приділив особливу увагу впровадженню новітніх технологій для забезпечення безпеки та комфорту, при цьому намагаючись оптимізувати витрати, щоб автомобіль залишався доступним для клієнтів.

2022 lexus nx hero
2022 lexus nx hero
СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ

За повідомлення виробника, у наступному поколінні буде збережено передовий дизайн першого покоління NX, але він вирізняється більш витонченим, динамічним та довершеним зовнішнім виглядом і більш виразними лініями. Функціональна краса проявляється у створених у співпраці дизайнерів та інженерів деталях для керування потоками повітря над і під кузовом, таких як бокові молдинги та нова конструкція захисту картера двигуна.

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ВІДЧУВАЙТЕ БІЛЬШЕ КОНТРОЛЮ

Прем'єра Lexus NX знаменує собою перше серійне застосування концепції «Тазуна» для проєктування кокпіту (робочого місця водія). Слово Тазуна у перекладі з японської означає «вуздечка» й описує майстерність управління вершника своїм конем. Як за допомогою лише самої вуздечки можна налагодити взаємодію між вершником і конем, так і тут усі засоби керування розміщено таким чином, щоб дотримуватися принципу «Руки на кермі, очі на дорозі». Це додає водієві впевненості під час руху.

2022 lexus nx hero