2019 lexus rx hero

ЕВОЛЮЦІЯ КУЛЬТОВОЇ МОДЕЛІ

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

Lexus представив RX п’ятого покоління — повністю оновлену модель, яка відкриває новий важливий розділ в еволюції культового кросовера.

СТВОРІТЬ СВІЙ RX

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

ОНОВЛЕНИЙ ХАРАКТЕР КЕРУВАННЯ

Щоб забезпечити більш точні реакції на дії водія, RX зазнав багатьох змін: було знижено центр ваги, змінено інерційні показники, характеристики двигуна і трансмісії, а також зменшено вагу. Модель побудована на платформі GA-K, задню частину якої було повністю переосмислено для ще точнішого налаштування підвіски. Це значно покращує характеристики і комфорт моделі, а також робить її більш безшумною.

2023 lexus rx hero
2023 lexus rx hero
НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

НОВА ЕРА ДИЗАЙНУ

Дизайн нового RX випромінює ще більше динамічності і впевненості. Решітка радіатора по-новому оздоблює передню частину автомобіля, фари набули плавніших форм. Ракурс із перспективи у профіль дозволяє побачити динамічні риси автомобіля: це довший капот, збільшена на 6 см колісна база, знижена на 1 см лінія даху і масивніші 21-дюймові колеса. Суцільний задній ліхтар та напис Lexus на всю ширину автомобіля й розширена на 4 см задня колія підкреслюють зухвалий характер нового RX.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

ЗБАГАЧЕНА РОЗКІШ

Мінімалістичний, однак інтуїтивно зрозумілий продуманий простір поєднав матеріали преміальної якості та провідні технології для забезпечення високого рівня комфорту в салоні. Удосконалені передні сидіння забезпечують зручнішу посадку, а також чудову підтримку і обігрів/вентиляцію тіла. Можна обрати комплектацію зі шкіряним салоном без використання матеріалів тваринного походження.

2023 lexus rx hero
2023 lexus rx hero
НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

ПОЛІПШЕНЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

Орієнтований на потреби водія кокпіт Тазуна гарантує безпосереднє та інтуїтивно зрозуміле керування. Переосмислений простір покращує враження за кермом і рівень безпеки, оскільки всі елементи керування та джерела інформації розташовані в зоні безперешкодної досяжності за мінімальних рухів очей та голови водія.


2023 lexus rx hero
НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

RX 450h+ — ПЕРШИЙ ПЛАГІН-ГІБРИД RX

RX 450h+ оснащений плагін-гібридною системою з чотирициліндровим атмосферним двигуном об’ємом 2,5 л і літій-іонною батареєю ємністю 18,1 кВт⋅год. Додатковий задній електромотор забезпечує постійний повний привод, а літій-іонна батарея — запас ходу понад 65 км.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

RX 500h: ГІБРИД ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

Новий RX 500h зі спортивним характером — це перший гібрид Lexus із турбодвигуном. Його потужність забезпечує нова гібридна архітектура, що складається з 2,4-літрового двигуна з турбонаддувом і 6-ступеневої АКПП. RX 500h має сумарну потужність у 371 к.с. та 645 Нм крутного моменту для вражаючого прискорення і динамічного керування з технологією повного привода DIRECT4.
Спереду знаходиться електродвигун, розташований між двигуном внутрішнього згорання і коробкою передач. Він має муфту зчеплення з обох боків, що забезпечує більшу гнучкість у передачі потужності. Ззаду знаходиться електровісь потужністю 80 кВт. Це компактна модульна конструкція, що складається з електромотора, редуктора і електронного блока керування (ECU), розташованих між задніми колесами.

2023 lexus rx hero
2023 lexus rx hero
НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

RX 350h: ЕФЕКТИВНИЙ САМОЗАРЯДНИЙ ГІБРИД

Плавність та ефективність самозарядного гібрида RX покращені завдяки впровадженню технології 4-го покоління. Система з 2,5-літровим атмосферним двигуном забезпечує потужність у 245 к.с. і прискорення від 0 до100 км/год усього за 8 секунд.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

RX 350: ПОТУЖНІШИЙ 2,4-ЛІТРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ТУРБОДВИГУН

Ексклюзивно представлений у деяких країнах Східної Європи, новий RX 350 оснащений 2,4-літровим двигуном із турбонаддувом. Він розвиває потужність у 279 к.с. і 430 Нм крутного моменту. Це значно вище за показники поточної моделі.

2023 lexus rx hero
2023 lexus rx hero
НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗПЕКИ СВІТОВОГО РІВНЯ

RX оснащений системою безпеки Lexus Safety System+ третього покоління. Вона включає покращену систему попередження зіткнень (Pre-Collision System), нову систему проактивної допомоги водію (Proactive Driving Assist) із системою попередження про перешкоди (Obstacle Anticipation Assist) і системою екстреного підсилювача гальм та аварійного підсилювача керма (Deceleration Assist & Steering Assist). Окрім того, розширений пакет безпеки може включати систему попередження про перехресний рух попереду (Front Cross Traffic Alert), систему допомоги при зміні смуги руху (Lane Change Assist) та систему аварійного підсилювача керма (Emergency Steering Assist) з активною підтримкою.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

ІННОВАЦІЙНІ МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА ТА ПІДКЛЮЧЕНІСТЬ*

RX має розширені можливості підключення* і 14-дюймовий сенсорний екран, один із найбільших у своєму класі, що входить до стандартної комплектації.
Хоча для деяких комплектацій доступна вбудована навігаційна система, нове покоління RX пропонує хмарні сервіси в стандарті на всіх комплектаціях*. Автомобільний модуль передачі даних забезпечує постійний зв’язок, передаючи оперативну інформацію про трафік, ДТП, стан доріг тощо.
Нова мультимедійна система включає розумного голосового асистента «Hey Lexus» (Хей, Лексус), який розуміє розмовну мову. Проста інтеграція зі смартфоном входить до стандартної комплектації — бездротова для Apple CarPlay та дротова для Android Auto. Також наявний пристрій для бездротової зарядки, що забезпечує на 50% швидше заряджання пристрою.
*На ринках, де цей сервіс доступний. Для ринку України всі функції, пов’язані з мобільним передаванням даних, недоступні.

2023 lexus rx hero
2023 lexus rx hero
НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

ПІДКЛЮЧЕНІ СЕРВІСИ*

Окрім наявних дистанційних функцій Lexus Link (додаток для смартфонів, недоступний для ринку України), таких як аналітика водіння, гібридне навчання, моніторинг рівня пального та функція «Знайди мою машину», на RX 450h+ доступні нові функції. Це моніторинг рівня заряду акумулятора, планування і таймер заряджання. Додаток також дозволяє замикати й відмикати автомобіль, відчиняти задні двері, керувати клімат-контролем або навіть вмикати аварійну світлову сигналізацію для ідентифікації автомобіля на автостоянці. Підключені послуги активні протягом 4 років*.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

ОПТИМІЗОВАНИЙ ПРОСТІР

У новому RX із його п’ятьма розкішними сидіннями достатньо місця, в тому числі для ніг. Завдяки збільшеній відстані між передніми та задніми сидіннями, їхньому новому дизайну та більш продуманій компоновці RX став просторішим. Також вивірена конструкція дверей багажного відділення забезпечує додаткові 50 мм простору для багажу і зниження висоти завантаження на 30 мм для полегшення доступу до багажника.

2023 lexus rx hero
2023 lexus rx hero
НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

АТМОСФЕРА ГОСТИННОСТІ

Функція Lexus Mood Selector, яка є однією зі складових філософії гостинності Lexus Омотенаші, дозволяє налаштовувати фонове підсвічування салону, надаючи вибір із 64 відтінків та 14 спеціально розроблених тем.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS RX

F SPORT

У Східній Європі комплектація F SPORT буде доступна лише для версій RX 500h та RX 350. F SPORT відрізняється дизайном передньої решітки, обтічника нижньої частини й аеродинамічних переднього та заднього бамперів. Форма передніх сидінь F SPORT забезпечує найкращу бічну підтримку. Вони доступні у чорному та гранатовому кольорах. Алюмінієве оздоблення в салоні ще більше підкреслює спортивний характер комплектації. Окрім того, комплектація F SPORT отримала низку динамічних покращень, включно зі спортивним налаштуванням підвіски, оптимізованою гальмівною системою тощо.

2023 lexus rx hero