2019 lexus RZ hero

СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА LEXUS RZ 450e

У квітні 2022 року Lexus представив свій перший серійний електромобіль. Абсолютно новий Lexus RZ 450e поєднує унікальний упізнаваний дизайн Lexus і дарує неперевершені відчуття від керування, які забезпечують провідні технології електрифікації.

2022 lexus nx hero
Lexus RZ 450e

НОВІ ВРАЖЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

Lexus RZ 450e може похвалитися видатними технічними параметрами. Зокрема, це високоточне керування крутним моментом моторів. А акумулятор та електромотори розміщені таким чином, щоб забезпечити ідеальний розподіл ваги автомобіля і швидкий відгук на дії водія. Нова концепція керування отримала назву «Природність». Вона базується на впровадженні системи повного привода DIRECT4, яка регулює тягове зусилля на передніх та задніх колесах залежно від режиму руху та стану дорожнього покриття. Система забезпечує ефективність керування, адже автомобіль швидко реагує на дії водія, що підвищує задоволення від водіння.

Lexus RZ 450e

УДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ

Нова для Lexus система «Керування одним рухом» (One Motion Grip), а також надсучасне кермо, що нагадує штурвал, створюють особливий зв'язок між людиною і автомобілем за допомогою електросигналів, а не механічного приводу. Такий зв'язок поліпшує якість і швидкість зворотнього зв’язку. «Керування одним рухом» (One Motion Grip) забезпечує високу маневреність автомобіля і характеристики керування, які надають водієві впевненості, завдяки точному комп’ютерному оцінюванню і усуненню небажаних вібрацій від шин і гальм.

*One Motion Grip design not final. Introduction foreseen as from 2025.

2022 lexus nx hero
2022 lexus nx hero
Lexus RZ 450e

ОРИГІНАЛЬНИЙ ПОВНИЙ ПРИВОД

RZ — перша серійна модель Lexus із новою системою DIRECT4, що працює із двома електроосями e-Axle. DIRECT4 - це ексклюзивна технологія Lexus, яка постійно врівноважує тягу всіх чотирьох коліс, автоматично та плавно розподіляючи тягове зусилля. DIRECT4 працює з урахуванням навантаження на кожне колесо, за будь-якого дорожнього покриття й умов руху. Критично важлива інформація, така як швидкість проходження повороту й кут повороту рульового колеса, допомагає оптимізувати розподіл тягової сили та досягти високого рівня керованості.

Lexus RZ 450e

СПЕЦІАЛЬНО СТВОРЕНА ПЛАТФОРМА

RZ 450e збудовано на першій спеціальний платформі Lexus для електромобілів (e-TNGA). Особливе компонування, менша маса, оптимальний розподіл маси та жорсткість сприяють впевненості водія, керованості та комфорту. Акумуляторна батарея, вбудована у шасі під підлогою салону, допомагає знизити центр ваги. Це, в свою чергу, забезпечує ліпший баланс шасі, керованість і відгук на дії водія.

2022 lexus nx hero