2019 lexus rx hero

ГАРАНТІЯ

ПРОГРАМА
ПОДОВЖЕНОЇ
ГАРАНТІЇ*

БЕЗТУРБОТНІСТЬ. ПРИВІЛЕЙ ВІД LEXUS

 

10 РОКІВ БЕЗ ТУРБОТ ПРО ВАШ LEXUS!

Ми прагнемо, щоб володіння LEXUS було безтурботним та дарувало вам лише приємні емоції.
Саме тому ми подбали, щоб кожен власник офіційного LEXUS в Україні мав можливість подовжувати гарантійні зобов’язання на основні вузли та агрегати його авто на час до наступного регламентного ТО. І так до 10 років чи 160 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

2019 lexus rx presales key features

ДЛЯ КОЖНОГО ОФІЦІЙНОГО LEXUS

Подовжена гарантія працює для кожного офіційного LEXUS віком до 10 років та 160 тис. км пробігу.
Навіть якщо ви не відвідували офіційний сервіс декілька років, просто пройдіть технічне обслуговування у дилера, щоб активувати подовжену гарантію.

СКОРИСТАЙТЕСЯ ПЕРЕВАГАМИ

Записатись на сервіс

Кваліфіковане технічне обсулуговування допоможе вашому LEXUS залишатися у відмінному технічному стані рік за роком. Це гарантуватиме ще більшу впевненість та безпеку за кермом. А також сприятиме збереженню високої залишкової вартості вашого автомобіля без додаткових витрат.
Детальніше ознайомитись з умовами програми "Подовжена гарантія від LEXUS" можна за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Лексус Львів
вул. Кульпарківська, 226
Т: +38 098 185 0777

*Мається на увазі програма «Подовжена гарантія від LEXUS», якою передбачено можливість продовження або відновлення гарантійних зобов’язань на окремі вузли та агрегати автомобіля за умови проходження регламентного ТО з використанням оригінальних запасних частин та витратних матеріалів в офіційних дилерських центрах LEXUS в Україні.