Умови проведення тест-драйвів:

Як користувач автотранспортним засобом і власник дійсного посвідчення водія, зобов’язуюсь дотримуватись діючих Правил дорожнього руху і визнавати усі штрафи або інші витрати внаслідок недотримання правил дорожнього руху. У випадку пошкодження автомобіля під час «тест-драйву» з власної вини (перебуваючи за кермом) зобов’язуюсь компенсувати Підприємству пов’язані з цим збитки.

Підтверджую, що на момент керування автотранспортним засобом під час тест-драйву в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння не знаходився.

Я, проінформований(а) про те, що під час керування автотранспортним засобом несу відповідальність згідно чинного законодавства України, і про те, що в разі порушення мною правил дорожнього руху або неадекватного поводження, консультант має право в будь-який момент припинити тест-драйв.

Цим я надаю однозначну згоду на обробку моїх персональних даних ТзОВ «Львів Авто Преміум», та іншим компаніям групи Тойота (незалежно від країни) з метою надання сервісних, гарантійних та інших супутніх послуг щодо продукції під торговельними марками «Toyota» та/або «Lexus», маркетингової діяльності досліджень ринку та споживацького попиту та інших сумісних цілей на строк, необхідний для реалізації вказаної мети. Я повідомлений(а) про свої права, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».