UX

НАЙКРАЩИЙ UX В ІСТОРІЇ

Останнє оновлення UX пропонує нові технології, покращене керування та більше можливостей.

ЗУСТРІЧАЙТЕ ОНОВЛЕНИЙ КРОСОВЕР UX

Керувати оновленим Lexus UX — це досвід, що виходить за рамки механічних відчуттів. Вас оточують видатні технічні досягнення, від самозарядної гібридної установки Lexus 4-го покоління до кузова з надвисокою жорсткістю. Безшумність автомобіля, плавне лінійне прискорення та надзвичайна маневровість на міських вулицях не мають собі рівних. Для створення унікального зовнішнього вигляду дизайнери Lexus невпинно працювали над розкішним компактним позашляховиком з ефектною фірмовою решіткою радіатора. До того ж їхні зусилля також втілено в дрібних деталях, таких як задні світлодіодні ліхтарі, чия стильна аеродинаміка сприяє дивовижним ходовим якостям.

ТЕХНІЧНІ ПОКАЗНИКИ

 • A man using the hands-free boot lid on the Lexus Lexus UX

  ХАРАКТЕР КЕРУВАННЯ LEXUS

  Інноваційний самозарядний гібрид UX 250h вирізняється винятковою плавністю ходу та безшумністю. Тепер він також може похизуватися унікальним Характером керування Lexus, якого було досягнуто завдяки місяцям тестувань тим же майстром-водієм Такумі, який працював над неймовірним купе LC. Результатом цього є неприборкана енергія, якої ви не очікуєте від компактного кросовера.

 • Lexus UX driving through a rural location

  САМОЗАРЯДНИЙ ГІБРИД LEXUS 4-ГО ПОКОЛІННЯ

  UX 250h приводиться до руху самозарядною гібридною установкою Lexus потужністю 184 к.с. із високоефективним 2,0-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном. Доступна як у передньоприводному, так і у повноприводному (E-FOUR) виконанні, система має компактну головну передачу і блок керування потужністю, що були розроблені для мінімізації втрат через нагрівання і тертя. Також використовується нікель-метал-гідридна батарея з допрацьованою конструкцією та системою охолодження.

 • Lexus UX parked

  ГІБРИДНА ТРАНСМІСІЯ

  Ця гібридна трансмісія нового покоління поєднує 2-літровий бензиновий двигун із двома електромоторами/генераторами й може похвалитися рівнем внутрішнього тертя, що на 25% нижчий, ніж у попередніх системах Lexus. Функція Sequential Shiftmatic забезпечує швидке гальмування двигуном із шістьма віртуальними передачами та дає відчуття перемикання, аналогічне механічній коробці передач, із використанням підкермових важелів або режиму "S" на селекторі режиму роботи трансмісії.

БЕЗПЕКА

 • Lexus UX's Mark Levinson® Premium Speaker

  LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5-STAR NCAP RATING

  Оснащений нашим інноваційним комплексом систем безпеки LSS+, що включає систему, що попереджає про зіткнення, яка тепер забезпечує виявлення пішоходів і удень і вночі, а також велосипедистів удень, UX забезпечує одні з найкращих у своєму класі показники безпеки та має 5 зірок від престижного рейтингу Euro NCAP. Lexus Safety System+ включає: система, яка попереджає про зіткнення із виявленням пішоходів; адаптивний круїз-контроль; систему розпізнавання дорожніх знаків; систему відстеження смуги руху; автоматичне дальнє світло; аварійний підсилювач керма; систему допомоги під час повороту на перехресті.

 • A person using the Lexus UX's touchscreen display

  СИСТЕМА, ЩО ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ЗІТКНЕННЯ

  Система, яка попереджає про зіткнення відтепер здатна виявляти пішоходів уночі та велосипеди вдень. Для цього було покращено чутливість камери та збільшено динамічний діапазон для сценаріїв, як-от коли погано видно пішохода перед зустрічним автомобілем через світло фар. Зокрема, кут зони виявлення радара міліметрового діапазону було також збільшено. Таке вдосконалення допомагає виявляти велосипеди. Якщо ймовірність зіткнення висока, гальма вмикаються автоматично.

 • Lexus UX's touch pad

  АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

  Система застосовує радар міліметрового діапазону та камеру для виявлення автомобіля попереду, завдяки цьому контролюючи необхідну дистанцію. Коли транспортний засіб попереду зупиняється, система зупиняє UX. Коли засіб рушає з місця, UX продовжує рух. Система покликана знизити навантаження на водія за сценаріїв, які вимагають частих рушань та зупинок.

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН

 • Lexus UX's leather seat close up

  СИМБІОЗ КРАСИ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ

  Дизайнери Lexus невпинно працювали над створенням розкішного компактного позашляховика, який вражає електрифікованою динамічністю. Зусилля майстрів відчуваються у найдрібніших деталях, як-от в унікальних задніх світлодіодних комбінованих ліхтарях. Їхня стильна аеродинамічна форма покращує керованість та динамічні показники. Поєднання краси із функціональністю — саме це закладено в основу UX 250h.

 • Lexus UX's drivers cockpit

  F SPORT / F SPORT Design

  З новим лакофарбовим покриттям "Платиновий Сірий" UX став ще привабливішим, а його динамічний та елегантний вигляд підкреслений спортивними 18-дюймовими легкосплавними дисками і пофарбованими у колір кузова молдингами колісних арок. Модель UX отримала особливу комплектацію:  F Sport Design було оснащено яскравою передньою решіткою зі спортивним візерунком і приголомшливим обвісом, доступним і в комплектації UX F Sport. Оновлений дизайн повністю відображає динамічність обох комплектацій.

 • Lexus UX's rear passenger seats

  17-ДЮЙМОВІ АЕРОДИНАМІЧНІ КОЛІСНІ ДИСКИ

  Колеса з аеродинамічною вентиляцією, виконані в чорному або сріблястому кольорі, мають закрилки на кожному боці спиць і вперше представлені у моделі Lexus. Форма закрилка повторює форму "закрилка Герні», який встановлюється на задньому крилі перегонових автомобілів Формули-1 для регулювання повітряного потоку та створення вихорів, які підвищують притискну силу. Ця інноваційна будова колеса забезпечує більше кероване водіння, ефективніше гальмування, підвищену ефективність охолодження та зниження турбулентності.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 • Lexus UX's leather seat close up

  ЕЛЕКТРОПРИВОД ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА

  UX оснащений електроприводом  дверей багажника, що забезпечує зручність завантаження і розвантаження автомобіля. Так, багажник відчиняється при піднесенні ноги під задній бампер, де розташовано датчик. Для відчинення багажника потрібно лише мати при собі смартключ.

 • Lexus UX's drivers cockpit

  КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ S-FLOW /КЛІМАТ-КОНСЬЄРЖ

  Клімат-контроль з функцією S-Flow інтелектуально налаштовує умови всередині вашого UX відповідно до температури навколишнього середовища, що гарантує комфорт перебування в автомобілі та економію пального. Клімат-консьєрж вивільняє найдрібніші частинки nanoe™ X, що допомагає боротися з вірусами та бактеріями*, зменшуючи неприємні запахи та одночасно зволожуючи ваше волосся і шкіру.

 • Lexus UX's rear passenger seats

  АУДІОСИСТЕМА MARK LEVINSON® З 13 ДИНАМІКАМИ

  Преміальна система об’ємного звучання Mark Levinson® має 13 динаміків та потужність 915 Вт для відтворення бездоганного аудіо. Кожен компонент системи має ідеальну конструкцію, що забезпечує загальне гармонійне спотворення (THD, коефіцієнт спотворення сигналу) на рівні 0,1% або менше. Система включає 12-канальний (застосовуються 8 каналів) підсилювач класу D потужністю 150 Вт / 4 Ом. Потужність пристрою дозволяє точно керувати великими динаміками для відтворення чистого і потужного звучання.

ГАЛЕРЕЯ UX

За кожною фотографією стоїть своя історія. Розпочніть вашу подорож в захоплюючий світ сміливого дизайну і приголомшуючої майстерності Lexus.